Манікюрний набір 697 C-1 на 7 інструментів у футлярі
Ask a Question
Манікюрний набір 697 C-1 — це функціональний та якісний комплект, що забезпечує повний спектр можливостей для догляду за нігтями. Складаючись із 7 незамінних інструментів, він дозволяє виконувати манікюр та педикюр професійного рівня як у домашніх умовах, так і під час подорожей. Кожен елемент виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує виняткову довговічність, стійкість до корозії та легкість у процесі стерилізації.
Набір вирізняється своєю компактністю: завдяки розмірам футляра 11 х 6,5 х 2 см, він легко поміщається в сумку чи дорожню косметичку. Продумана комплектація та надійні матеріали роблять модель 697 C-1 оптимальним рішенням для щоденного використання та підтримки бездоганного вигляду ваших нігтів у будь-якій ситуації.
Переваги:
Розширена комплектація 7-в-1: містить усі необхідні інструменти для комплексного догляду за нігтями та кутикулою.
Преміальний матеріал: інструменти з нержавіючої сталі не втрачають своїх властивостей з часом.
Портативність: компактний розмір ідеально адаптований для подорожей.
Зручний футляр: забезпечує надійне зберігання та захист інструментів від пошкоджень.
Характеристики:
Код товару: 697 C-1
Кількість інструментів: 7
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір футляра: 11 х 6,5 х 2 см
Комплектація: ножиці для підстригання нігтів, ножиці кутикульні, кусачки, пінцет, пилка для нігтів, металева паличка для відсунення кутикули, тример для кутикули, футляр

